Opcje przeglądania
Producenci

Pochłaniacze

Higiena pełni bardzo ważną rolę, jeśli chodzi o gabinety kosmetyczne. Właśnie dlatego bardzo ważnym elementem wyposażenia są pochłaniacze, pozwalające zadbać o czystość podczas manicure lub pedicure.

Są to urządzenia, których zadaniem jest wyłapywanie drobnych opiłków paznokci oraz lakieru, unoszących się w powietrzu podczas piłowania płytki. Dzięki nim nie wdychamy pyłu, a patogeny z paznokci oraz skóry znajdujące się na płytce nie wnikają do naszego organizmu. Ponadto pozwalają zadbać o czystość na stanowisku pracy. Dzięki temu, że są to urządzenia charakteryzujące się eleganckim designem, będą stanowiły niezwykle atrakcyjny element wyposażenia gabinetu.

Właśnie dlatego pochłaniacze stanowią niezbędny element wyposażenia podczas ściągania i usuwania stylizacji przy pomocy frezów czy w trakcie pracy frezarką na skórze dłoni klientki. Korzystanie z nich pozwala zadbać o higienę wewnątrz gabinetu, chroniąc zarówno siebie, jak i wszystkie inne osoby przebywające wewnątrz. W ofercie dostępne są zarówno pochłaniacze, jak i wymienne filtry do nich. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl