Zmień walutę
Newsletter
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Szkolenia
 

Od zawsze lubiłam otaczać się pięknem - poczynając od filiżanki, przez świeże kwiaty w wazonie, na manicurze kończąc. Od zawsze też wiedziałam, że prawdziwą satysfakcję czuję tylko wtedy gdy coś tworzę, gdy efekt swojej pracy zobaczę niemal natychmiast. Długo szukałam pracy, która zaspokajałaby te dwie moje potrzeby. Od chwili, gdy pierwszy raz wzięłam pędzel do zdobień w dłoń wiedziałam, że w końcu jestem we właściwym miejscu. 

Od niewiele ponad dwóch lat codziennie staram się przekraczać granice swoich możliwości nawet specjalnie się nad tym nie zastanawiając. Pozwalam sobie po prostu na zabawę! Malowanie które tak lubiłam w dzieciństwie stało się sposobem na życie. Z każdą kolejną klientką coraz bardziej wierzyłam, że pasja jaką odkryłam pozwoli mi na spełnianie marzeń o niezależności, własnej firmie, pięknym gabinecie i godzeniu kariery z życiem rodzinnym. 

Stanowisko szkoleniowca Makear to ogromny zaszczyt - zadania jakie stawia mi firma, ale przede wszystkim jakie stawiam sobie sama sprawiają że rozpędzam się bardziej i mocniej! Jeśli chcesz zarazić się moją pasją, czujesz że to właśnie ten moment to śmiało! Zaglądaj co mam Ci do zaproponowania! Wierzę, że Twój sukces z moją niewielką pomocą jest o 5 minut drogi stąd!

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl