Szkolenia

 

Hej! Cieszę się, że tu jesteś.

Zaproponuję Ci kilka wariantów szkoleń, a Ty wybierz ten, który dopasujesz do swoich potrzeb.
Po każdym szkoleniu otrzymasz certyfikat.

Manicure


Szkolenie z manicure hybrydowego z użyciem frezarki od podstaw proponuję w wariancie indywidualnym lub grupowym.

Szkolenie indywidualne dopasowuję do Twoich potrzeb i zaawansowania. Poprowadzę Cię krok po kroku od zdjęcia materiału po nałożenie topu na stylizację, którą stworzysz. Na początku omówimy teorię i przejdziemy do praktyki na dłoniach Twojej modelki. 
Szkolenie trwa ok. 5,5 godziny (w zależności od tempa Twojej pracy).
Koszt szkolenia to 1800zł.

Manicure proponuję również w wariancie grupowym. Nauczę Cię pracy lakierem hybrydowym i frezarką od podstaw. Szkolenie kieruję do osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z frezarką lub już nią pracują, ale bez zadowalających efektów. Pokażę Ci moją technikę pracy, pozwalającą na precyzyjne opracowanie wału paznokciowego.

Szkolenie obejmuje omówienie zabiegu, budowy paznokcia naturalnego i aparatu paznokciowego oraz część praktyczną: opracowanie skórek frezarką, przygotowanie płytki paznokcia pod stylizację hybrydową, aplikację bazy budującej z profilowaniem.

Spotykamy się w 8- osobowej grupie. Będziesz pracowała na własnej dłoni, więc przed szkoleniem usuń z paznokci stylizację.

Koszt szkolenia to 800 zł.

 

Szkolenie grupowe dwudniowe od podstaw jest ciekawą opcją, ponieważ pierwszego dnia omówimy część teoretyczną i popracujemy na swojej dłoni. Natomiast drugi dzień przeznaczony jest na pracę na dłoniach modelki. Wykonasz manicure od podstaw z użyciem frezarki i stylizację babyboomer.
Spotykamy się w 5-osobowej grupie.
Koszt szkolenia to 1500zł.

 

A jeśli jesteś bardziej zaawansowana w pracy z frezarką, ukończyłaś dowolny kurs podstawowy z frezarki- to doszkolenie jest dla Ciebie.
Popracujemy nad tempem pracy, odświeżymy Twój warsztat. Szkolenie jest ściśle praktyczne. Podczas szkolenia opracujemy skórki frezarką i nożyczkami/cążkami, profilujemy paznokcie bazą hybrydową oraz wykonujemy babyboomer (opcjonalnie pokrycie kolorem hybrydowym). Szkolenie nie jest dedykowane osobom początkującym. Spotykamy się w 5-osobowej grupie.
Koszt doszkolenia to 700zł.

Każde szkolenie grupowe, które zaplanuję znajdziesz na Facebooku Matka Polka Hybrydowa w zakładce wydarzenia. Zachęcam do zapoznania się z opisem.

A jeżeli nie masz możliwości dojechać do mnie- zerknij na ofertę szkoleń online, jakie dla Ciebie przygotowałam.

Pedicure


Pedicure proponuję w 2-osobowej grupie. Szkolenie jest ściśle praktyczne- kieruję je do osób, które już pracują z frezarką.

Nauczę Cię opracowania wałów moimi technikami, aplikacji lakieru hybrydowego, opracowania podeszwy różnymi technikami. Będziesz pracowała na stopach modelki- wyłącznie zdrowych.

Szkolenie trwa ok. 3,5 godziny (w zależności od tempa Twojej pracy).

Koszt szkolenia to 700zł.

Manicure + pedicure


Szkolenie łączone prowadzę wyłącznie indywidualne. Spędzimy razem cały dzień- ok. 8 godzin. Będziesz pracowała na modelce/ modelkach. Nauczę Cię wszystkiego co opisałam powyżej w zakresie tych szkoleń.

Koszt szkolenia to 2700zł.

Zdobienia


Zapraszam Cię na szkolenia ze zdobień, na których nauczę Cię jak stworzyć piękne stylizacje, które pokochają Twoje klientki.

Każde takie zaplanowane szkolenie znajdziesz w zakładce wydarzenia na moim Facebooku. Zachęcam Cię do zapoznania się z pełnym opisem każdego z nich.

Szkolenia ze zdobień, jakie u mnie zajdziesz to między innymi: ombre i ornamenty, akwarelka, postacie z bajek, mix zdobień salonowych, mix zdobień wiosennych.

Spotykamy się w grupach 8- osobowych.

Koszt takiego szkolenia ze zdobień to 450- 500zł. Zawsze podaję cenę w wydarzeniu.

Jeżeli chcesz wziąć udział w szkoleniu, które dla Ciebie poprowadzę zadzwoń do nas +48 504 153 737 lub napisz wiadomość prywatną na Facebooku lub Instagramie.

Ja już nie mogę się doczekać, a Ty?

Szkolenia online


Jeśli nie dasz rady do mnie dojechać spotkajmy się online.

Przedstawię Ci różne warianty, a Ty wybierz te, które najbardziej Cię interesują.

Szkolenia te mają postać nagranego filmu, który otrzymasz bez ograniczeń czasowych. Możesz pauzować i odtwarzać nagranie tyle razy ile potrzebujesz.

Otrzymasz ode mnie dostęp do zamkniętej grupy kursantek, gdzie możesz się skonsultować i pochwalić się tym co zmalujesz. Twoje uczestnictwo w szkoleniu potwierdzi certyfikat w formie PDF do samodzielnego wydruku.

CENNIK: 

 • Manicure z użyciem frezarki: 269zł
 • Ombre i babyboomer: 59zł
 • Ornamenty: 149zł
 • Akwarelka: 299zł
 • Wiosenny mix: 199zł
 • Mix salonowy: 199zł
 • Zdobienia ślubne: 49zł
 • One stroke: 159zł
 • Owoce: 199zł

 

Wykonaj przelew na dane:

 • Matka Polka Hybrydowa
 • 81 1020 1332 0000 1102 1184 5395

I wyślij mi potwierdzenie przelewu w wiadomości na Facebooku lub Instagramie.

W odpowiedzi wyślę Ci dostęp do szkolenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl