Nowa marka - dlaczego Julia Nessa?
Nowa marka - dlaczego Julia Nessa?

Byłam w połowie ciąży z Lilcią i od kilku miesięcy miałam swój pierwszy mały gabinecik.
Wymyślałam nowe zdobienia swoim klientkom i któregoś dnia zaczęłam bawić się akwarelką - szukać na nią sposobu by malować nią po paznokciu. Nie było wówczas żadnych szkoleń z tej techniki i wydaje mi się, że nikt w Polsce wtedy nie malował akwarelką na paznokciach.

Jedna z bardzo znanych Stylistek, świetna szkoleniowiec ogłosiła konkurs na swoim profilu. Trzeba było wkleić zdjęcie pracy w komentarzu. Do wygrania był darmowy kurs stacjonarny w Poznaniu - a warunkiem było jak najwięcej polubien pod zdjęciem. Wrzuciłam swoją nieudolną akwarelkę.

 

Po pierwszym dniu miałam 30 polubień i byłam na prowadzeniu!! Po kilku dniach było ich już chyba z 200! Ekscytowałam się i zaglądałam co chwilka w te komentarze. Zostawiałam konkurencję daleko w tyle! Aż któregoś dnia zajrzałam a pod serio marną pracą innej stylistki z nienacka pojawiło się ponad 1000 lajków!!! Jakoś nie chciało mi się wierzyć, że to uczciwe polubienia. Przestałam zaglądać do konkursowego postu.

Za kilka dni obudził mnie telefon. Koleżanka z prawdziwą ekscytacją krzyknęła:
WYGRAŁAŚ KONKURS U JULII NESS

Okazało się, że lajki mojej konkurentki były kupione - nie było tam ani jednego polskiego nazwiska - a Julia napisała obszerny post o tym, że poczuła się oszukana i wprawdzie nagrodę tej pani przyznaje jeśli ma odwagę na to szkolenie do niej przyjść ale sama od siebie przyznaje jeszcze jedno pierwsze miejsce. Mnie!

 

To było 8 lat temu. Poznałam Julię i Mateusza jak już byłam niemal na finiszu ciąży. Wyszkoliłam się z postaci bajkowych.
Ale… to wszystko jest myślę mało ważne. Ważniejsza była dla mnie ich postawa - serio, zrobiło to na mnie duże wrażenie.

Kilka lat później Julia Nessa stworzyła własną markę. Wiedziałam, że jeśli kiedykolwiek będę chciała mieć inne produkty poza Makear na sklepie to będzie to właśnie marka Julii i Mateusza! Ta postawa sprzed kilku lat pokazała, że widzą w biznesie nie tylko pieniądze ale też relacje, wizerunek, trzymanie się zasad. To moja wizja biznesu! Dokładnie taka sama!


Dziś z radością witam markę Julia Nessa na sklepie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium