BAZY kauczukowe
Podkłady kauczukowe

Bazy kauczukowe tryumfalnie powróciły do naszego asortymentu, od początku ciesząc się niezmiernie dużym zainteresowaniem. Przy tej okazji pojawiło się wiele pytań. Spotkaliśmy się z wątpliwościami czy baza kauczukowa nadaje się do przedłużania lub nadbudowywania paznokcia? Czy pod nią należy dawać bazę klasyczną? Czy skoro nie używam bazy klasycznej przy robieniu stylizacji i nie stosuje lakieru hybrydowego, powinnam dać klientom rabat na moje usługi?

Chociaż niektórym te pytania mogą wydawać się dziwne, pamiętajmy, że są to najpowszechniejsze wątpliwości, jeśli chodzi o bazy kauczukowe. Właśnie dlatego warto się nad nimi zastanowić, przy okazji zapoznawania się ze specyfiką tych produktów.

Zalety bazy kauczukowej Makear

Jej najważniejszą zaletą jest fakt, że pozwala na wykonanie stylizacji, które będą wyróżniać się bardzo wysoką trwałością. Ponadto stanowi perfekcyjne podkład dla problematycznej płytki paznokcia np. takiej, która jest cienka, łamliwa, bardzo elastyczna czy posiada wgłębienia.

Ponadto baza kauczukowa Makear nie potrzebuje warstwy przyczepnej. Korzystając z niej mamy możliwość tworzenia pięknych kształtów płytki, mających nadbudowę krzywą. Chociaż korzystając z niej można przedłużać paznokieć jedynie o 1 mm, zawsze można skorzystać z bazy budującej Makear, która pozwala na tworzenie przedłużeń.

Największą zaletą podkładów kauczukowych, a zarazem rzeczą, która stanowi największą różnicę między nimi, a innymi, dostępnymi rozwiązaniami, jest ich nadzwyczajna odporność na uszkodzenia mechaniczne. Z nimi każda stylizacja będzie się świetnie prezentować przez dłuższy czas.

Skoro wykonanie stylizacji trwa krócej, czy powinniśmy obniżyć cenę usługi?

Chociaż niektórym takie założenie może wydawać się dziwne, inni mogą się tego obawiać. Pomyślą, że ze względu na to, że czas wykonania manicure nie będzie trwał 2h tylko 1,5h, klienci nie będą chcieli zapłacić mniej. Jest to jednak błędne myślenie. Podczas pracy inwestujemy nie tylko czas, ale także nasze umiejętności, sprzęt czy wykorzystywane produkty. Wszystko, łącznie z wystrojem salonu, składa się na obsługę. Ponadto, skoro usługa będzie wykonana dobrze, a przy tym zajmie mniej czasu, będzie jeszcze bardziej wartościowa.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium